KONST / Litografier / Färglitografi 15989245
nr 1598 9245
Lennart Rodhe
(1916-2005), Sverige
Signerad, färglitografi, daterad 1970. Bildmått: 25x16 cm, ramens yttermått 47x37 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 19 februari 2024
kl 20:38:20
300 kr
350 kr
600 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
600 kr (Budbetjänt)
700 kr
800 kr
1.400 kr
1.000 kr
1.100 kr (Budbetjänt)
1.200 kr
1.300 kr (Budbetjänt)
1.400 kr
1.400 kr (Budbetjänt)
Lennart Rodhe
Läs mer om Lennart Rodhe